Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podium Nosarzewskiego i Kuciejczyka. Kubit blisko


Konrada Nosarzewskiego nie zadowoliło zwycięstwo podczas biegowej imprezy w Mławie. W poszukiwaniu kolejnych sukcesów wybrał się do Płocka, gdzie rozegrano ósmą edycję Tumskiej Dychy.


Mógł nawet sięgnąć po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, gdyby nie duet konkurentów z Ukrainy. Wszystko rozstrzygnęło się kilometr przed metą. Do tego momentu nasz reprezentant był na czele stawki.

Niestety w końcówce wzięła górę przewaga liczebna  konkurentów. Wzorowo ze sobą współpracując, uciekli Nosarzewskiemu. Ostatecznie biegacz z Stupska finiszował na trzeciej pozycji z czasem 33.15. Numer jeden wśród Polaków, w kategorii M25-36 był drugi.

W grupie wiekowej M56-65 najlepszy okazał się Henryk Kuciejczyk  – dziewiętnasty w „generalce” z wynikiem 39.16. Tuż za plecami (dokładnie cztery sekundy później) zawodnika z Szydłowa finiszował mławianin Marcin Kubit. Najmłodszy nasz reprezentant uplasował się na czwartym miejscu w M25.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x