Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

30-latek zniknął ze szpitala. Szuka go ciechanowska policja


Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prowadzi poszukiwania 30-letniego Rafała Gaska, który zniknął wczorajszej nocy z ciechanowskiego szpitala.


Mężczyzna w nocy oddalił się ze szpitala i do tej pory nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. Rafał Gasek jest mieszkańcem Ostrołęki, który przebywał w Ciechanowie. Ma 30 lat, 186 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w czarne spodnie i szare buty.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji pod numerem 23 673 12 00 lub 112.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x