Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wzorowa postawa odważnej mieszkanki Ciechanowa


Słowa uznania należą się mieszkance Ciechanowa, która wykazała się obywatelską postawą. Kobieta zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, a następnie oddała go w ręce policjantów.


Do zdarzenia doszło w czwartek 24 października w późnych godzinach wieczornych. Dyżurny ciechanowskiej Policji odebrał zgłoszenie o zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy. Natychmiast na miejsce wysłał patrol ruchu drogowego.

Jak ustalili policjanci, kobieta zauważyła jak kierujący samochodem m-ki Renault jeździ samochodem po trawniku przy jej bloku usiłując wjechać na parking przez krawężnik. Jego zachowanie wskazywało że mógł być pod wpływem alkoholu. Bez chwili namysłu  kobieta zmusiła 44-latka do zatrzymania się. Następnie odebrała jak później stwierdzono, kompletnie pijanemu kierowcy kluczyki. Dalsze czynności ujawniły, że mieszkaniec Ciechanowa miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz  za swój czyn odpowie prze sądem.

Policjanci kierują słowa uznania dla obywatelskiej postawy kobiety, która zatrzymała pijanego kierowcę. Jej zdecydowana reakcja pozwoliła wyeliminować pijanego kierowcę, który stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x