Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy album fotograficzno-poetycki o Mławie


ODBICIA MŁAWY to album fotograficzno-poetycki Krzysztofa Micha, Pawła Łęczuka i Jarosława Trześniewskiego-Kwietnia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Po wydaniu wspólnych książek o Kaliszu (One Day in Calisia – Odbicia Kalisza), Warszawie (44 Odbicia Warszawy) i Grochowie (Odbicia Grochowa), Krzysztof Mich i Paweł Łęczuk postanowili wybrać się na artystyczną wycieczkę do Mławy. W tej wyjątkowej literackiej i fotograficznej podróży towarzyszy im Jarosław Trześniewski-Kwiecień.

Co wyniknie z takiego połączenia sił twórczych?

ODBICIA MŁAWY to wielowymiarowy dialog przeszłości z teraźniejszością. Migawka aparatu Krzysztofa Micha w charakterystyczny sposób zamyka w kadrach odbicia budynków, miejsc, ludzi i sytuacji. Pozwala przenikać się wzajemnie nie tylko obrazom, ale i historiom, które opowiada Paweł Łęczuk. Doskonałym uzupełnieniem literackim ODBIĆ MŁAWY jest cykl wierszy mławskich Jarosława Trześniewskiego-Kwietnia.

Gdzie? Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, ul. 3 Maja 5, Mława

Kiedy? 25 października 2019 r. (piątek), godz. 17.00

Tradycją spotkań z książkami fotograficzno-poetyckimi są pokazy multimedialne. Tak będzie i tym razem. Spotkanie poprowadzi Jarosław Trześniewski-Kwiecień.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x