Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Głośny przemarsz przeciw narkotykom, przemocy  i samobójstwom wśród dzieci i młodzieży


Głównie młodzi ludzie, uczniowie mławskich szkół pojawili się wczoraj na ulicach Mławy z trąbkami, flagami i transparentami.  To Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy, którego symbolem są białe serduszka pojawiające się w oknach woilu miejscowości w Polsce.


W tym roku główne przesłanie Kampanii Białych Serc dotyczy samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Według statystyk Polska jest drugim krajem, po Niemczech pod względem samobójstw dzieci w wieku 10-19 lat i cały czas wzrasta liczba dzieci hospitalizowanych z powodu zaburzeń psychicznych. Ten głośny marsz miał na celu zwrócenie uwagi na ten problem.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 lata temu

Brawo młodzież

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x