Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sierżant sztabowy Patryk Błocki wicemistrzem świata w kat. mr. athletic


W miniony weekend sierż. sztab. Patryk Błocki z raciaskiego komisariatu zdobył tytuł wicemistrza świata w kulturystyce. Startował w sumie w 3 kategoriach na IBFF World Championship Brežice 2019. Konkurował z zawodnikami z całego świata.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


19 października sierżant sztabowy Patryk Błocki, raciąski policjant- kulturysta wziął udział w  Mistrzostwach Świata IBFF odbywających się w Brežice (Słowenia). Poziom zawodów był bardzo wysoki. Uczestniczyli w nich kulturyści z 20 państw z całego świata. Polskę reprezentowała 23 osobowa ekipa.

Patryk podczas Mistrzostw Świata wystartował 3 razy. W Kulturystyce Extremalnej do 90 kg zajął 6 miejsce, a w kolejnej kategorii- Man Physique był 4. Jednak i tym razem raciąski policjant dowiódł, że jest jednym z najlepszych. Wyczerpujące zmagania w ostatniej kategorii mr. Athletic +177cm dały mu tytuł wicemistrza świata.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x