Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na pięciu przystankach staną wiaty


Na pięciu przystankach autobusowych miejskiej komunikacji staną nowe wiaty. To dobra wiadomość przed jesiennymi słotami i zimową aurą. Miasto ogłosiło przetarg i wybrało już ofertę. Kosztować to będzie ponad 23 tys. zł. Według wstępnego planu wiaty staną na ulicy Piekiełko, Batalionów Chłopskich, Cegielni oraz dwie na ulicy Szpitalnej.

kurs koparki koparkoładowarki wlace drogowy Mława
Reklama


Zakład Wielobranżowy SOPEL  z Lipnik  zobowiązuje się do ich wykonania, dostarczenia i montażu. Będą to wiaty stalowe, wyposażone w siedzisko, szyby mają być wykonane ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości minimum 6 mm. Wymiary wiaty to 2,5 m (długość) na 0,80 m (szerokość). Będą zamontowane do podłoża wyłożonego kostką betonową.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
1 rok temu

Brawo!

Bogusław
Bogusław
1 rok temu

A gdzie dokończenie prac montowani ławek na przystankach MKM. Są ulice gdzie mimo kilku przystanków niema ani jednej ławki. Nastawiano pod lasem a np. na ul Batorego niema ani jednej, mimo że to dość długa i zabudowana ulica. Przynajmniej po jednej stronie na dojazd do miasta gdzie się gromadzi zawsze dużo oczekujących.

WML
WML
1 rok temu
Reply to  Bogusław

Jak się przychodzi 15 min przed planowanym odjazdem to się długo stoi na przystanku i nogi bolą.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  WML

Jak się nie ma problemu z ani z kręgosłupem, ani ze stawami czy też z innymi chorobami, to niech się jaśnie pan nie mądrzy.
Nie wszyscy są zdrowi i w sile wieku, proszę pana, a le może pan też tego doświadczysz w przyszłości. Wtedy pan zrozumiesz innych.
Syty głodnego nie zrozumie.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Bogusław

Pod lasem na Marszałkowskiej w fajnych miejscach stoją ławki… przy ścieżce rowerowej.
Jeżdżący na rowerach faktycznie muszą często odpoczywać.
Natomiast przy chodniku jest całkowity brak ławek.
Kto to wymyślił?
Fakt, ładniej wyglądają po stronie lasu i słońce na nie świeci, ale zawsze myślałam, że ławki stawia się raczej dla spacerowiczów, a nie dla rowerzystów.
Czyżby Mława to stan…

dziadek z bliska
dziadek z bliska
1 rok temu
Reply to  mławianka

A to piesi nie mają prawa korzystać z tej ścieżki? To polecam warować tam i zgłaszać każdy przypadek naruszenia prawa przez pieszych.

mławianka
mławianka
1 rok temu

Mają prawo, nikt im nie zabroni, ale wiem że rowerzyści się bulwersują, że piesi chodzą po ścieżce rowerowej. Trochę więcej kultury panie dziadek z bliska, bo twoje komentarze do kulturalnych nie należą.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
1 rok temu
Reply to  mławianka

No jeśli Ci przeszkadzają to wystarczy ich nie czytać 😉 A że się owi rowerzyści bulwersują to proponuję przypomnieć że piesi zgodnie z prawem mają prawo korzystać ze ścieżki rowerowej jeśli niema chodnika. Owszem powinni ustąpić też pierwszeństwa rowerzystom a rowerzyści powinni z łaski swojej zaopatrzyć swoje wehikuły w cudowne urządzenie jakim jest dzwonek.

Kaja
Kaja
1 rok temu

Mogli by na PKP postawić bo stoi po drugiej stronie torów na przystanku widmo. Przy przejściu podziemnym na Piłsudskiego jest przystanek z wiatą i żaden autobus się tam nie zatrzymuje. Ja ha pomyśleli by też o świetle na PKP bo na samym przystanku jest tak ciemno ,że aż strach tam stać.

BARTŁOMIEJ
BARTŁOMIEJ
1 rok temu

Kolejne wiaty za 5 lat.

xawery
xawery
1 rok temu
Reply to  BARTŁOMIEJ

Ate kolejne wiaty są uwarunkowane tym === że jak mieszkańcy wybiorą obecnego Burmistrza na następną kadencję—-to wiaty się pojawią!!!

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x