Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na pięciu przystankach staną wiaty


Na pięciu przystankach autobusowych miejskiej komunikacji staną nowe wiaty. To dobra wiadomość przed jesiennymi słotami i zimową aurą. Miasto ogłosiło przetarg i wybrało już ofertę. Kosztować to będzie ponad 23 tys. zł. Według wstępnego planu wiaty staną na ulicy Piekiełko, Batalionów Chłopskich, Cegielni oraz dwie na ulicy Szpitalnej.


Zakład Wielobranżowy SOPEL  z Lipnik  zobowiązuje się do ich wykonania, dostarczenia i montażu. Będą to wiaty stalowe, wyposażone w siedzisko, szyby mają być wykonane ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości minimum 6 mm. Wymiary wiaty to 2,5 m (długość) na 0,80 m (szerokość). Będą zamontowane do podłoża wyłożonego kostką betonową.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
3 lata temu

Brawo!

Bogusław
Bogusław
3 lata temu

A gdzie dokończenie prac montowani ławek na przystankach MKM. Są ulice gdzie mimo kilku przystanków niema ani jednej ławki. Nastawiano pod lasem a np. na ul Batorego niema ani jednej, mimo że to dość długa i zabudowana ulica. Przynajmniej po jednej stronie na dojazd do miasta gdzie się gromadzi zawsze dużo oczekujących.

WML
WML
3 lata temu
Reply to  Bogusław

Jak się przychodzi 15 min przed planowanym odjazdem to się długo stoi na przystanku i nogi bolą.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  WML

Jak się nie ma problemu z ani z kręgosłupem, ani ze stawami czy też z innymi chorobami, to niech się jaśnie pan nie mądrzy.
Nie wszyscy są zdrowi i w sile wieku, proszę pana, a le może pan też tego doświadczysz w przyszłości. Wtedy pan zrozumiesz innych.
Syty głodnego nie zrozumie.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Bogusław

Pod lasem na Marszałkowskiej w fajnych miejscach stoją ławki… przy ścieżce rowerowej.
Jeżdżący na rowerach faktycznie muszą często odpoczywać.
Natomiast przy chodniku jest całkowity brak ławek.
Kto to wymyślił?
Fakt, ładniej wyglądają po stronie lasu i słońce na nie świeci, ale zawsze myślałam, że ławki stawia się raczej dla spacerowiczów, a nie dla rowerzystów.
Czyżby Mława to stan…

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

A to piesi nie mają prawa korzystać z tej ścieżki? To polecam warować tam i zgłaszać każdy przypadek naruszenia prawa przez pieszych.

mławianka
mławianka
3 lata temu

Mają prawo, nikt im nie zabroni, ale wiem że rowerzyści się bulwersują, że piesi chodzą po ścieżce rowerowej. Trochę więcej kultury panie dziadek z bliska, bo twoje komentarze do kulturalnych nie należą.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

No jeśli Ci przeszkadzają to wystarczy ich nie czytać 😉 A że się owi rowerzyści bulwersują to proponuję przypomnieć że piesi zgodnie z prawem mają prawo korzystać ze ścieżki rowerowej jeśli niema chodnika. Owszem powinni ustąpić też pierwszeństwa rowerzystom a rowerzyści powinni z łaski swojej zaopatrzyć swoje wehikuły w cudowne urządzenie jakim jest dzwonek.

Kaja
Kaja
3 lata temu

Mogli by na PKP postawić bo stoi po drugiej stronie torów na przystanku widmo. Przy przejściu podziemnym na Piłsudskiego jest przystanek z wiatą i żaden autobus się tam nie zatrzymuje. Ja ha pomyśleli by też o świetle na PKP bo na samym przystanku jest tak ciemno ,że aż strach tam stać.

BARTŁOMIEJ
BARTŁOMIEJ
3 lata temu

Kolejne wiaty za 5 lat.

xawery
xawery
3 lata temu
Reply to  BARTŁOMIEJ

Ate kolejne wiaty są uwarunkowane tym === że jak mieszkańcy wybiorą obecnego Burmistrza na następną kadencję—-to wiaty się pojawią!!!

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x