Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z disco-polo szło im świetnie. Z „Wehikułem czasu” też sobie poradzili


Młodzież z I LO w Mławie włączyła się do Kampanii Białych serc. Wczoraj w sali gimnastycznej liceum klasy drugie bawiły się przy kilkunastu utworach disco-polo. Był też moment na refleksję podczas występu uczennicy liceum Gabrieli Jabłonowskiej, ale także podczas wspólnie zaśpiewanej piosenkę „Wehikuł czasu” zespołu Dżem.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


12 października 2019 r. po raz piętnasty, rozpoczęła się Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy, których symbolem są białe serduszka pojawiające się w oknach nie tylko na terenie Mławy i powiatu mławskiego, ale także wielu miast w Polsce.
W tym roku główne przesłanie Kampanii Białych Serc dotyczy samobójstw wśród dzieci i młodzieży, stąd tegoroczne hasło „ZANIM TO SIĘ STANIE”. Końcowym elementem kampanii jest zaplanowany na najbliższy czwartek marsz ulicami Mławy. 

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x