Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym


Trwa budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Maksymiliana Marii Kolbego w Mławie. Już niedługo będzie można tam umieszczać urny z prochami zmarłych. Inwestycja powinna zostać sfinalizowana jeszcze tej jesieni.


Między wejściem na cmentarz a kaplicą – na działce nr 923 – widać już dolną część kolumbarium. Całość konstrukcji powinna być gotowa do końca listopada. Przypomnijmy, że kolumbarium będzie miejscem pochówku dla osób, które zdecydowały się na skremowanie swojego ciała po śmierci. Inwestycję obejmującą budowę kolumbarium i infrastruktury towarzyszącej realizuje wyłoniona w prowadzonym przez Miasto Mława postępowaniu Firma Kamieniarsko-Budowlana „Neo-Granit” z Mławy. Złożona przez nią oferta opiewa na kwotę 278 606,81 zł brutto.

źródło i fot.  UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wólczanin
Wólczanin
4 lata temu

A co z fragmentem ulicy Cmentarnej, obok cmentarza na Wólce?
Same doły, wyrwy, trudno przejechać samochodem.
Może, przynajmniej do czasu porządnego remontu tej ulicy, doły zasypać, wyrównać żwirem i uwałować.

Były
Były
4 lata temu

A co z porządkiem, „kosmicznym krajobrazem”, bałaganem wokół Cmentarza Komunalnego, katastrofalnym stanem ulicy dojazdowej od strony Warszawskiej. Zaduszki tuż, a nic się nie dzieje ! Otoczenie Cmentarza „zrobi kolosalne negatywne wrażenie” na gościach z całej Polski ! WSTYD dla Mławy, a raczej jej gospodarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wop
Wop
4 lata temu
Reply to  Były

Przepraszam, a kto jest gospodarzem? Bo kilka lat mnie w Mławie nie było i widzę że się rozwinęła kolosalnie. Pozdrawiam

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Wop

Rozwinęła? W jakim sensie?
Ilość zakładów pracy, takich poważniejszych nie wzrosła.
Rosną tylko bloki jak grzyby po deszczu, czyli deweloperzy zacierają łapki, bo ludzie kupują mieszkania pod wynajem dla Ukraińców, których w Mławie multum. Zrobić zakupy w dyskoncie z logiem owada albo drugim dyskoncie to trzeba się nastać w kolejce jak za komuny, tyle że nikt w tej kolejce po polsku nie mówi.
Jaki tu rozwój?
Powstały jakieś nowe obiekty rekreacyjne?
Zalew Ruda w opłakanym stanie.
Kino w opłakanym stanie.
Park miejski, to już chyba mało ma z parku.
Stare, zabytkowe kamienice niszczeją np. budynek biblioteki.
Większość ulic dziurawa jak sito (teraz PIS dofinansowuje drogi, to może choć w tym temacie się ruszy).
Gdzie Ty człowieku widzisz ten rozwój Mławy.

XAWERY
XAWERY
4 lata temu
Reply to  mławianka

mławianko !!!===wszystko co piszesz, jest zgodne z prawdą, chociaż mam jedną tylko uwagę. Jestem w tych kolejkach ale ten język Ukraiński mi nie przeszkadza, Ukraińcy to też ludzie, powinniśmy pamiętać że kiedyś tak samo wyglądali Polacy za granicą, a ten osobnik Wop, który tak pieje z zachwytu, to mniemam że to jakiś kuzyn DEWELOPERÓW MŁAWSKICH, można powiedzieć że deweloperzy rosną w siłę, faktem jest że bloki rosną jak grzyby po deszczu, ale oprócz tych prywatnych inwestycji mieszkaniowych, a to o czym pisałaś zalew , kino, park miejski, zabytkowe kamienice, większość ulic dziura na dziurze, sam nie wiem jak to się dzieje, że drogi ulice buduje się z miejskich funduszy, tak jak ostatnio nad Seraczem, na zapleczu bloków przy Torfa aby mieszkańcy mieli wygodny dojazd== a na resztę spraw BURMISTRZ i jego świta jest głucha, nie robią nic aby ten stan rzeczy zmienić, i dlatego reszta leży odłogiem. W całej tej sprawie i nie tylko dziwi także podejście ADMINISTRATORA portalu codziennik, który opisywane sprawy przez mieszkańców nie potrafi a może nie chce pociągnąć dalej, aby ten stan rzeczy zmieniać, I W ZWIĄZKU Z TYM APEL DO ADMINA, ŻE JEST JUŻ NAJWYŻSZY CZAS ABY DOSTRZEGAC TE PROBLEMY, i drążyć je aż do skutku, bo chyba portal jest od tego, a nie pisanie LAUREK DLA KOWALEWSKIEGO==tak jak ostatni przykład, z tym 6-latkiem.

And
And
4 lata temu
Reply to  XAWERY

Pewnie nie zauważyłeś Xawery że laurka to nie jest tekst portalu, a przedruk ze strony internetowej urzędu miasta, na którą pewnie niewiele osób zagląda. A tam takich laurek jest znacznie więcej. zapewne jedną z nich codziennik wyciągnął na światło dzienne, tak myślę

XAWERY
XAWERY
4 lata temu
Reply to  And

And==jeśli już tak myślisz, to zacznij brdziej uważniej czytać posty, i odpowiednio n nie reagować, od czasu do czasu, zaglądam na tą stronę, albo na inny portal, gdzie redaguje swe mądrości „wybitna ” Pani GRZYWACZ Rzecznik–Naczelnik wydziału propagandy, tylko że tam najczęściej, słowa krytyczne dotyczące tej naszej mławskiej władzy, są nagminnie zastępowane słowem WYMODEROWANO, ale jeśli portal wyciąga takie laurki, to na przyszłość niech im się dobrze przyjrzy, i przestanie powielać te LAURKI NA CZEŚĆ MŁAWSKIEGO BURMISTRZA, bo w większości te laurki są tak tępe, / jak ten z tym 6-cioloatkiem/. And–bez obaw zauważyłem podpis pod, artykułem zródło i foto. UMM, myślę że wiesz że Pani Rzecznik, parała się kiedyś fotografiką pracowała w GŁOSIE MŁAWY==jako fotograf prasowy, a ja swym postem odpowiadałem na post słusznych uwag – PANI MŁAWIANKI, I CHODZI MNI O TO ABY SŁUSZNE SPRAWY PORUSZANE NA PORTALU PRZEZ MIESZKAŃCÓW, BYŁY MPODSTAWĄ DO ZAPYTAŃ skierowanych do tej Pani rzecznik, a nuż na nie odpowie==i w tym jest cała rzecz, bo portal winien na te uwagi w większości słuszne szukać odpowiedzi u zródła.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x