Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykli goście w SP 3


Dnia 18 października dzieci z grup 0 „A” i 0 „B” miały niezwykłych gości. Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Dzieci miały okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego, przymierzyć policyjny strój, poznać specyfikę pracy policjanta a także obejrzeć radiowóz policyjny . Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x