Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

A czy Ty wiesz jak działa grawitacja?


Pierwszoklasiści z 1b Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych z klockami lego, a tematem zajęć była ,,Grawitacja”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Uczniowie za pomocą klocków lego budowali motocykle skaczące z rampy. Dzieci rozwijały umiejętności konstrukcyjne i logiczne myślenie. Dzięki tej nietypowej lekcji techniki uczniowie podczas wspólnej zabawy przyswoili podstawową wiedzę z zakresu fizyki, a przede wszystkim dzieci pogłębiły swoje zainteresowania światem technicznym.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x