Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego w Mławie i Strzegowie  


W minioną sobotę, około godz. 9:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie informujące o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego. Do zdarzenia doszło  na ulicy ul. Generała Władysława Andersa w Mławie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 45-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy. Mężczyzna kierował samochodem, marki Opel Astra, mając w organizmie ponad 1,85 promila alkoholu.


W niedzielę, około godz. 18:00 również doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Tym razem na drodze DK 7 w Strzegowie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 32-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x