Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP 3


Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 stali się już pełnoprawnymi uczniami.18 października 2019 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość ślubowania. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły oraz w obecności pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców Tomasza Miałkiego, rodziców, dziadków, nauczycieli oraz uczniów klas II, pierwszaki ślubowały „Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…”.


Pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania na ucznia klasy pierwszej, a dzieci na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały medale. Niespodziankę dla swoich młodszych kolegów przygotowali również uczniowie klas II w postaci zakładek do książek. Zakończeniem uroczystości były pamiątkowe zdjęcia, życzenia, podziękowania i uściski.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x