Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocne dachowanie pod Turzą [zobacz foto]. Policja ustaliła kierującego


Dzisiaj, kilka minut po północy doszło do dachowania osobowego volkswagena ma leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 563 pomiędzy Mławą a Turzą Małą. Na stromym zjeździe kierowca auta zjechał na pobocze i stracił panowanie nad pojazdem, który przekoziołkował. Auto zostało kompletnie zniszczone, pasażerowie wyszli jednak bez szwanku. 


Według świadka zdarzenia, który wezwał służby ratownicze w pojeździe znajdowały się dwie osoby: mężczyzna i kobieta, które oddaliły się z miejsca wypadku jeszcze przed przybyciem straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Po poszukiwaniach odnalazła się jedna z osób jadących volkswagenem, która następnie została zatrzymana przez policję. Nie można wykluczyć, że kierowca auta był pod wpływem alkoholu. W pojeździe wyczuwalna była woń alkoholu, a z auta na drogę wyleciały butelki z piwem. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Działania na miejscu wypadku prowadzili strażacy z JRG Mława oraz OSP Turza Mała. 

Aktualizacja 21.10.2019

Jak ustaliła mławska policja pojazdem VW Passat kierował 36-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości czego były widoczne oznaki, i wynikało to z zeznania świadka, oraz pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kierującemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adi
Adi
2 lata temu

Konieczna jest nowelizacja kodeksu karnego w zakresie przestępstwa drogowego. Debili nie brakuje. Ludzie nie giną na drogach, są MORDOWANI. Przykład, niedzielny wypadek w W-wie. Sądowy zakaz… Śmiechu warte. Tak jak zakaz rodzica dla dziecka żeby nie ruszał cukierka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x