Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zbigniew Namysłowski i Kuba Stankiewicz zagrali w Mławie


fot. UMM


Zakończył się dwudniowy Victor Young Jazz Festival w Mławie. Na scenie wystąpili  Zbigniew Namysłowski i Kuba Stankiewicz. Muzycy podczas dwudniowego festiwalu wykonali utwory amerykańskiego kompozytora związanego z tym miastem i północnym Mazowszem – Victora Younga.

Pierwszy dzień należał do zespołu Zbigniew Namysłowski i Przyjaciele. W ich wykonaniu publiczność mogła usłyszeć najsłynniejsze kompozycje Victora Younga – m.in. „Stella by Starlight” czy „When I fall in love”.

Występ muzyków poprzedził panel dyskusyjny, w którym oprócz Zbigniewa Namysłowskiego i Kuby Stankiewicza wzięli udział Miro Kępiński, były konsul RP w Los Angeles Mariusz Brymora oraz historyk prof. Leszek Zygner. Moderatorem panelu był Adam Domagała.

Drugi dzień to występ zespołu Kuba Stankiewicz i Przyjaciele. Koncert poprzedził wernisaż prac nagrodzonych w konkursie plastycznym dla dzieci „Muzyką malowane”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x