Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Edukacji Narodowej w SP 3


14 października 2019 roku  w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie odbyły się uroczyste obchody dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie jak zwykle i także w tym dniu nie zawiedli swoich nauczycieli i wychowawców przygotowując masę niespodzianek, dostarczając tym samym niezapomnianych chwil. 


Uczniowie we współpracy z nauczycielami uczącymi w szkole, przygotowali montaż słowno – muzyczny. Występ był niezwykle nastrojowy i uroczysty, wprowadził wszystkich obecnych w niezapomnianą podróż, na końcu której znalazły się podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły. 

źródło i fot: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x