Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zbigniew Stonoga dla pana Roberta z Mławy. Zobacz transmisję na żywo


Zbigniew Stonoga w Mławie. Opisuje historię chorego pana Roberta z Mławy. Cierpi on na białaczkę i nowotwór jelita grubego.Podczas ostatniej operacji zakażono go żółtaczką. Żyją z 1580 pielęgnacyjnego i 185 zł zasiłku z MOPS.
Ten Człowiek cierpiący ból leczony lekami z morfiną od sierpnia nie wykupił recept. Wiele widziałem, ale nigdy dorosły chory nie chwycił mnie tak za serce.
Pomóż Robertowi wpłacając darowiznę na rachunek Fundacji Zbigniewa Stonogi
15 1090 1841 0000 0001 3375 6785 z dopiskiem Robert Mława
Dla zagranicy SWIFT code: WBKPPLPP
PL 15 1090 1841 0000 0001 3375 6785
PayPal [email protected] z dopiskiem ROBERT


Chciałbym jeszcze pożyć dla wnuczka…

Pan Robert z Mławy cierpi na białaczkę i nowotwór jelita grubego.Podczas ostatniej operacji Zakażono go żółtaczką.Żyją z 1580 pielęgnacyjnego i 185 zł zasiłku z MOPS.Ten Człowiek cierpiący ból leczony lekami z morfiną od sierpnia nie wykupił recept.Wiele widziałem ale nigdy dorosły chory nie chwycił mnie tak za serce.Pomóż Robertowi wpłacając darowiznę na rachunek Fundacji Zbigniewa Stonogi15 1090 1841 0000 0001 3375 6785 z dopiskiem Robert MławaDla zagranicy SWIFT code: WBKPPLPP PL 15 1090 1841 0000 0001 3375 6785PayPal fundacja@zstonoga.pl z dopiskiem ROBERT

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga Czwartek, 17 października 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba
3 lata temu

Ci ludzie nie mówią prawdy

Seba
Seba
3 lata temu

Ci ludzie nie mówią prawdy

Mławianin
Mławianin
3 lata temu
Reply to  Seba

Małostkowy jesteś i żal Cię ściska ale wiesz że karma wraca do tych co są tacy jak ty.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Mławianin–jeśli Seba napisał to znaczy że dobrze wie jaka jest w tej rodzinie sytuacja, a że sam jesteś małostkowy to fakt i naiwny jesteś bardzo, czy ty w ogóle wiesz kto to jest TEN FILANTROP STONOGA, == DZIWI MNIE ŻE MŁAWSKIE PORTALE PISZĄ I TAK MOCNO SIĘ W TĄ wizytę STONOGI zaangażowali, inny mławski portal piszę o tym Panu nieco więcej, mógłbyś się z tym zapoznać.

Mławianin
Mławianin
3 lata temu
Reply to  XAWERY

A ja Ci powiem że akurat jestem blisko z tą rodzina i pomagam znam sytuację ichorobę .Sprawdzone z kliniką w której się leczy więc nie ma wątpliwości A portale jak zrobiły z tego taką aferę że był Stonoga to do nich żale.

miejscowy
miejscowy
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Też j= jestem mławianinem i na 100% wiem że tej osobie trzeba pomóc Co do Stonogi to tez dużo ma racji że Kaczakowi nie odpuszcza. To mądry facio…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x