Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Elżbieta Bieńkowska dziś obejmie mandat radnej powiatowej


W składzie rady powiatu mławskiego dziś pojawi się nowa radna Elżbieta Bieńkowska. Obejmie ona mandat po Szymonie Zejerze, który zostając powołany na funkcję wiceburmistrza musiał jednocześnie złożyć rezygnację z pełnionej dotychczas funkcji radnego powiatowego.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W sprawie obsadzenia zwolnionego przez Zejera mandatu Komisarz Wyborczy w Ciechanowie 27 września br. wydał postanowienie o wstąpieniu na wakujący mandat właśnie Elżbiety Bieńkowskiej, jako kolejnej osoby na liście KWW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO, która w wyborach przeprowadzonych w dniu 21 października 2018 r. uzyskała kolejno największą liczbę głosów, a nie utraciła prawa wybieralności oraz nie zrzekła się pierwszeństwa do objęcia mandatu. Na dzisiejszej sesji rady powiatu mławskiego radna złoży ślubowanie i dopiero od tej chwili obejmie mandat radnej powiatowej. Przypomnijmy, w kadencji 2014-2018 Elżbieta Bieńkowska była również radną powiatową, pełniła funkcję wiceprzewodniczącej rady.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
1 rok temu

Przecież jej, jak i pozostałym radnym, nie chodzi o działanie tylko o kasę!!!

Dajcie spokój
Dajcie spokój
1 rok temu

Jeszcze jej mało dość już się w życiu nachapała. Ta fucha i milion innych. Co ona tam zdziała?

miki
miki
1 rok temu

na emeryturę a nie do polityki

Sthr
Sthr
1 rok temu
Reply to  miki

POPIERAM

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x