Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńsk. Próba oszustwa „na policjanta”


fot. ilustracyjne


W poniedziałek 14 października br., ok. godz. 11:30, w Szreńsku, nieznani sprawcy w rozmowie telefonicznej z zastrzeżonego numeru telefonu, usiłowali doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy 66 – letnią mieszkankę powiatu mławskiego. Oszust podając się za policjanta informował, że pieniądze na koncie bankowym zgłaszającej są zagrożone, ponieważ zostały udostępnione jej dane osobowe. Dzięki ostrożnej postawie kobiety, sprawcy swojego celu nie osiągnęli, a zgłoszenie trafiło do policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x