Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Skradzione akumulatory i wybita szyba


W poniedziałek 14 października br., do KPP Mława zgłosiła się 39 – letnia mieszkanka Mławy, która zawiadomiła, że w dniu 10 października br., między godziną 16:00 a 18:00, Mława – jeden z osiedlowych parkingów, nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia szyby czołowej samochodu osobowego marki Opel. Oszacowana wartość strat wyniosła ponad 1700 zł.  

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Na początku października br., w Łomi  (gm. Lipowiec Kościelny) nieznany sprawca po uprzednim wymontowaniu dwóch akumulatorów pochodzących z maszyny rolniczej – kombajn, dokonał ich kradzieży powodując straty w wysokości ponad 1500 zł na szkodę 65 – letniego mieszkańca gm. Lipowiec Kościelny.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x