Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podium dla rodzeństwa i dla Litki


W Józefowie rozegrano ostatnie zawody tegorocznej edycji Mazovia MTB Marathon. Kolarze z Mławy mieli ogromne powody do zadowolenia. Na podium w klasyfikacji generalnej stanęło rodzeństwo Gruszewskich oraz Andrzej Litka.


ksp Mława
Reklama

Przez cały cykl Zuzanna rywalizowała na dystansie Hobby. Uczestniczyła aż w jedenastu maratonach. Nie mogło jej zabraknąć także w Piasecznie. Wspólnie z trzydziestoma dwoma konkurentkami pokonała dystans 10 kilometrów. Nie udało się przegonić tylko Zofii Krysik ze Stefanówka. Straciła do zwyciężczyni szesnaście sekund.

Nie miało to żadnego znaczenie dla losów „generalki”. Mławianka ukończyła zmagania na pierwszym miejscu. Okazała się najlepsza także w swojej grupie wiekowej HK4.

Z kolei Hadrian Gruszewski rywalizował przez cały sezon na dystansie Fit. W Józefowie oznaczało to pokonanie odcinka o długości 19 kilometrów. Linię mety przekroczył jako dwudziesty pierwszy (czwarty w kategorii FMJ). Miejsce dość dalekie, ale szybko okazało się, że nasz cyklista ma powody do zadowolenia. W zestawieniu generalnym kategorii FMJ uplasował się w całym cyklu na trzecim miejscu.

Siedemnasty w klasyfikacji generalnej Fit był Andrzej Litka.  Natomiast w grupie FM4 musiał uznać wyższość jedynie Andrzeja Ochockiego z Brodnicy.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x