Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Konrad Nosarzewski triumfatorem „Mławskiej 10”


Konrad Nosarzewski ze Stupska powtórzył swój ubiegłoroczny sukces. Również w niedzielę 13 października br. okazał się najszybszym biegaczem głównego biegu na trasie 10 kilometrów. Dystans ten pokonał w 33 minuty i 40 sekund, poprawiając tym samym swój ubiegłoroczny wynik. Za nim na mecie zameldował się Przemysław Flaga z Barczewa, a na najniższym stopniu podium stanął Marcin Kasprowicz z Działdowa.Wśród kobiet triumfowała Monika Kaczanowska z Działdowa, która w kategorii OPEN zajęła 20. miejsce.  Drugie miejsce wywalczyła mławska zawodniczka Małgorzata Piekacz, trzecie Beata Wojciechowska.

Biegacze rywalizowali też w biegu na 5 kilometrów. Tu w kategorii OPEN zwyciężył Krzysztof Chętka z Rogozina, a spośród pań dystans ten najszybciej pokonała Marta Rzemieniewska. W zawodach wzięło udział blisko 140 biegaczy z całej Polski, a najliczniejszą reprezentacją była licząca 44 zawodników reprezentacja naszego miasta. Pełne wyniki są dostępne na stronie www.superczas.pl.

red.

fot. KG

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500