Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ćwiczyli wyobraźnię przestrzenną. Warsztaty edukacyjne EDUKIDO w SP nr 7


W dniu 4 października w klasie III c w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyły się warsztaty edukacyjne EDUKIDO.


Podczas tych zajęć dzieci ćwiczyły wyobraźnię przestrzenną, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, a wszystko to w trakcie zabawy klockami Lego. Uczniowie mieli za zadanie zbudować bez instrukcji kolejkę linową. Jednocześnie podczas wspólnego konstruowania i zabawy poznali zasady działania i wykorzystania kolejki linowej. To była super lekcja zajęć technicznych.

autor i fot.: wych. Bożena Szczechowicz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x