Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zadziałała czujka tlenku węgla. Było o krok od zatrucia


fot. ilustracyjne

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Duże stężenie tlenku węgla wykazały pomiary wykonane przez strażaków w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Dzierzgowskiej w Mławie. Ratownicy zostali wezwani przez właściciela domu, gdyż załączyła się czujka tlenku węgla. Mieszkańcy opuścili pomieszczenia, a strażacy dokonali pomiarów, stwierdzając, że w pomieszczeniu panuje duże stężenie tlenku węgla, które rosło po włączeniu piecyka gazowego.  Strażacy przewietrzyli pomieszczenia oraz wydali decyzję zakazującą użytkowania piecyka gazowego do czasu kontroli specjalisty.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x