Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Nauczyciel ma swój dzień”. Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Filialnej w Grzebsku


„Nauczyciel ma swój dzień” . Ten cytat, to tytuł piosenki, którą drugoklasiści Szkoły Filialnej w Grzebsku rozpoczęli akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny dotyczący tematyki szkolnej. Nauczyciele, pracownicy szkoły, przedszkolaki oraz rodzice wysłuchali recytacji wierszy, w których nie zabrakło humoru, jak również, okazania wdzięczności i szacunku za trud pracy dydaktyczno-wychowawczej. W końcowej części występu do przedstawiających dzieci dołączyli najmłodsi uczniowie szkoły. Wszyscy razem zaśpiewali piosenkę, złożyli życzenia i wręczyli kwiaty.

autor i fot.: Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x