Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolorowe sałatki w klasie III SP 3


Uczniowie klasy trzeciej Szkoły podstawowej nr 3 w Mławie znają już zasady zdrowego odżywiania, potrafią właściwie i bezpiecznie posługiwać się nożem. Każdy z nich samodzielnie przygotował sałatkę owocową lub warzywną i udekorował ją według własnego pomysłu. Nie udało się wyłonić zwycięscy, gdyż wszyscy okazali się kulinarnymi mistrzami.

autor i fot.: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500