Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jesteśmy widoczni, jesteśmy bezpieczni! Koniecznie zobacz ten film!


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka autorskiego programu profilaktycznego „Bezpieczny Małolat” realizowanego przez Akademię Sztuk Walk SENSHI oraz Mławską Grupę Strzelecką PIECHUR.

W projekcie udział biorą nie aktorzy, a na co dzień trenujący w AWS Senshi adepci. Patronat objęli: Komendant Komendy Powiatowej Policji w Mławie oraz Urząd Miasta Mława. Akcję wspierają również lokalne media, także Codziennik Mławski. Pozostałymi Patronami zostały organizacje takie jak: Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF, Polska Federacja Kickboxingu, realizująca projekt „Łączy nas sport, nie narkotyki”. Jednakże film nie powstałby bez udziału Mławskiej Hali Sportowej w Mławie.

– Wszystkim patronom, współorganizatorom, dziękujemy! Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych pociech – podkreślają autorzy. 

Film został zrealizowany w celach dydaktyczno-profilaktycznych.

Produkcja: Artur Możdżonek, Mariusz Możdżonek
Montaż: Mariusz Możdżonek

Źródło statystyk:
http://statystyka.policja.pl/

ASW Senshi Fight&Sport
http://asw-senshi.com
MGS Piechur
http://piechur.eu

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x