Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jesteśmy widoczni, jesteśmy bezpieczni! Koniecznie zobacz ten film!Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka autorskiego programu profilaktycznego „Bezpieczny Małolat” realizowanego przez Akademię Sztuk Walk SENSHI oraz Mławską Grupę Strzelecką PIECHUR.

W projekcie udział biorą nie aktorzy, a na co dzień trenujący w AWS Senshi adepci. Patronat objęli: Komendant Komendy Powiatowej Policji w Mławie oraz Urząd Miasta Mława. Akcję wspierają również lokalne media, także Codziennik Mławski. Pozostałymi Patronami zostały organizacje takie jak: Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF, Polska Federacja Kickboxingu, realizująca projekt „Łączy nas sport, nie narkotyki”. Jednakże film nie powstałby bez udziału Mławskiej Hali Sportowej w Mławie.

– Wszystkim patronom, współorganizatorom, dziękujemy! Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych pociech – podkreślają autorzy. 

Film został zrealizowany w celach dydaktyczno-profilaktycznych.

Produkcja: Artur Możdżonek, Mariusz Możdżonek
Montaż: Mariusz Możdżonek

Źródło statystyk:
http://statystyka.policja.pl/

ASW Senshi Fight&Sport
http://asw-senshi.com
MGS Piechur
http://piechur.eu

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x