Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wybory parlamentarne 2019. Jak głosować? Adresy komisji wyborczych [jak znaleźć lokal wyborczy]


Niedziela (13 października br.) jest bardzo ważnym dniem, dzisiaj bowiem odbywają się wybory parlamentarne. W wyborach do Sejmu i Senatu 2019 wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.

Lokale wyborcze są czynne w godz. 7.00-21.00. By oddać głos, należy zabrać ze sobą ważny dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem, np. dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport.

W lokalu wyborczym otrzymamy dwie karty do głosowania. Z jednej skorzystamy, by oddać głos w wyborach do Sejmu, z drugiej – do Senatu. Na każdej z nich należy postawić znak x w kratce z lewej strony obok nazwiska tylko jednego z kandydatów. Każdemu wyborcy przysługuje jeden głos w wyborach do Sejmu i jeden w wyborach do Senatu.

Lista obwodowych komisji wyborczych w Mławie:

źródło: wybory.gov.pl

Lista obwodowych komisji wyborczych – wszystkie gminy w powiecie mławskim:

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/organy_wyborcze/obwodowe/pow/141300

Wyszukiwarka obwodowych komisji wyborczych

red.

 
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

„Za pieniądze ksiądz się modli
Za pieniądze lud się podli

Kto słabe karty ma odpada
A kto ma swą rolę nadal gra
…”

Hemi
Gość
Hemi

Wielkie poparcie dla Dobrej Zmiany, odsłona nr 2.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Kler ma się z czego cieszyć – nie dziwię się.

Hemi
Gość
Hemi

Słowo „kler” jest używane w stosunku do duchowieństwa przez elementy skrajnie, ordynarnie wręcz antyklerykalne.

W wyborach ponad 40% społeczeństwa poparło PiS, odsetek duchowieństwa jest znacznie niższy w społeczeństwie, wiec proszę nie manipulować.

mławianka
Gość
mławianka

Gdyby to było słowo „klecha” to nie zdziwiłoby mnie Twoje oburzenie Hemi, ale „kler”? Jakaż wrażliwość, szkoda, że ta wrażliwość nie jest tak duża na biedę i ubóstwo, a tylko na słownictwo.
Wam naprawdę poprzewracało się w głowach i poczuliście się bogami.
Poparcie wam jednak pomału spada, a więc jest nadzieja, że za 4 lata już nie będziecie mogli samodzielnie rządzić wraz z PISem.

Wyborca
Gość
Wyborca

Byłem ale mały wybór