Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Zderzenie samochodu osobowego z motorowerzystą [zdjęcia]


Jak podaje oficer prasowy PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll, dzisiaj około godz. 15.50 w miejscowości Unikowo na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Motocyklistą jest osoba nieletnia. 


Aktualizacja, godz. 16.35

Samochodem osobowym marki Toyota Avensis jechały dwie osoby, a motorowerem Ferro jechał dwunastolatek. Motorowerzysta został zabrany do szpitala przez ZRM. W tej chwili droga jest zablokowana. Na miejsce zdarzenia zadysponowo JRG Mława dwa zastępy, JRG Ciechanów 1 zastęp i OSP Niedzbórz. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x