Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zadbaj o zdrowie już dziś!


Uczniowie klasy IV a i V f w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie uczestniczyli w spotkaniu z dietetyk – panią Martą Jędrzejczak z Poradni Przyjazny Dietetyk. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz kreowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pani wykorzystując prezentację multimedialną przedstawiła uczniom, co to znaczy zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie i rolę aktywności fizycznej w naszym życiu. W ciekawy sposób zachęcała uczniów do bardziej świadomego dbania o własne ciało. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść, aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Uczniowie dowiedzieli się również jak dużą wartość dla naszego organizmu ma woda i ile powinniśmy jej każdego dnia wypijać. Dzieci chętnie włączyły się w dyskusję wypowiadając swoje spostrzeżenia dotyczące właściwego odżywiania. Natomiast poznane zasady racjonalnego odżywiania zastosują w praktyce od dziś, bo wszystkie zdrowe chcą być.

autor: Anna Mateja, Halina Rakowska, Ewa Ronkiewicz
SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x