Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kaufland wycofuje noże i obieraczki ze sprzedaży. Mogą zagrażać zdrowiuKolejny produkt wycofany w ostatnich dniach ze sklepowych półek.  Chodzi o ceramiczny nóż i obieraczkę, pn. „Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka” sprzedawany w marketach Kaufland.

Główny Inspektor Sanitarny informuje, że firma Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp. k. poinformowała o dobrowolnym wycofaniu zestawu „Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka” ze względu na ryzyko odłamywania się części ostrza pojedynczych noży.

Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt – Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka

Marka – Spice & Soul

Numer artykułu – 1225099-2619 (znajduje się na ostrzu noża oraz na opakowaniu)

Kod produktu – GTIN 4337185704598 – czarny, oraz GTIN 4337185704611 – oberżyna

Dystrybutor – Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp. k., al. Armii Krajowej 47, 50-541 Wrocław

– Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedyńczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia.

Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do poniższego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem.

Firma Kaufland natychmiast zareagowała i wycofała noże ze sprzedaży. Produkt można zwrócić w każdym markecie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup.

Wycofanie nie dotyczy innych noży ceramicznych sprzedawanych przez Kaufland. – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy. 

Szczegółowe informacje na temat wycofywanych produktów i możliwości ich zwrotu znajdują się na stronie internetowej https://www.kaufland.pl/regulaminy/wycofanie-produktu-noze.html

Zalecenia dla konsumentów:

Nie należy używać noży wskazanych w komunikacie.

źródło: GIS / www.kaufland.pl

oprac. red.

 

Zobacz także…

Kaufland wycofuje żel pod prysznic. W produkcie wykryto bakterie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x