Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znalazła pieniądze i oddała je policji


fot. ilustracyjne


Jan Maria Jackowski
Reklama

Uczciwością wykazała się mieszkanka Ciechanowa, która przyszła do komendy Policji, przynosząc znalezione przez siebie pieniądze i przekazując je mundurowym. Ciechanowska policja szuka właściciela zgubionych pieniędzy. 

Gratulujemy mieszkance Ciechanowa postawy godnej naśladowania, która 9 października br. w Ciechanowie znalazła plik pieniędzy. Kobieta tego samego dnia głosiła się do komendy policji i przekazała pieniądze funkcjonariuszom. Swoim zachowaniem pokazała, że w życiu warto kierować się takimi wartościami jak poczucie odpowiedzialności oraz uczciwości.

W sprawie zguby właściciel może zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie i odebrać swoją własność. Pieniądze czekają na właściciela. Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25 06-400 Ciechanów tel. 23 673 12 00.

podkom. Ewa Brzezińska

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x