Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

U sąsiadów. Ciężarówka staranowała nieoświetlonego fiata. Kierowca trafił do szpitala.


fot. KMP OstrołękaJak podaje portal www.infoprzasnysz.com 88 – letni mężczyzna został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala w wyniku wypadku drogowego do którego doszło w środę w nocy (9.10 br.) na drodze krajowej k-61 (gm. Olszewo – Borki). Na miejscu wypadku pracowało kilka patroli drogówki, ratownictwo medyczne, a także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Informacja o wypadku dotarła do policjantów około godziny 3:00 w nocy. Według osoby zgłaszającej w zdarzeniu miał brać udział samochód osobowy i ciężarówka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący ciężarowym volvo wraz z naczepą 26 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego uderzył w tył nieoświetlonego fiata, który częściową stał na jezdni.

Za jego kierownicą siedział 88 – letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejsce przybyli także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy, natomiast od seniora została pobrana krew do badań.

Dalsze czynności w tej sprawie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

źródło: www.infoprzasnysz.com/KMP Ostrołęka

fot. KMP Ostrołęka

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Marek
Gość
Marek

Prawdopodobnie będą 2 mandaty: kiero Fiata jeżeli był trzeźwy dostanie mandat za nie oznakowanie awarii swojego samochodu, a kiero Volvo też dostanie mandat za niezachowanie szczególnej ostrożności, oczywiście jak będzie miał wszystko dobrze z tachem i zakładając, że nie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków. A jeszcze na domiar zlego, Kiero Volvo niech się modli, żeby ten z Fiata przeżył. A teraz pytanie do niedowiarkow: Czy nadal ktoś uważa, że bycie kierowca dużego auta to taka prosta sprawa?