Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP nr 7


Dnia 4 października 2019 roku szkoły z różnych stron świata wzięły udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie również uczestniczyła w tym wydarzeniu.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Nauczyciele matematyki zorganizowali mini konkurs z tabliczki mnożenia dla klas IV-VIII. Każdy z uczniów otrzymał los z 5 przykładami. W przypadku pomyłki choć jeden raz  test był niezaliczony. W ten sposób wyłoniliśmy klasę, która najlepiej zna tabliczkę mnożenia. Nasz mini konkurs wygrała klasa 8e. Na podium znalazły się jeszcze klasa 7c oraz 8a..

Dziękujemy za udział w zabawie. Gratulujemy wyników.

Nauczyciele matematyki

autor i fot.: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x