Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Otwarcie dla Jurkiewicza. Tuzin graczy na starcie


Kamil Jurkiewicz w swojej przygodzie z tenisem stołowym może się pochwalić dwukrotnym z rzędu triumfem w Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u. Teraz ma szansę na kolejny sukces. W otwierającym zmagania turnieju na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej nie miał sobie równych.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Na starcie inauguracyjnych zawodów (w planach jest siedem) stanęło dwunastu zawodników. Stopień zaawansowania w odbijaniu celuloidowej piłeczki był różny, ale wszystkich łączyła chęć odnoszenie zwycięstw.

Jednak triumfator mógł być tylko jeden. Najsolidniej na to miano zasłużył wymieniony na wstępie Jurkiewicz. Doszedł do finału, w którym okazał się lepszy od Wojciecha Sieradzkiego. Na trzecim miejscu finiszował kolejny tenisista z Mławy. Adam Pydyn pokonał w pojedynku o najniższy stopień podium Marcina Łączyńskiego z Działdowa.

Kolejny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w sobotę 19 października.

Wyniki Grand Prix o puchar dyrektora MHS

  1. Kamil Jurkiewicz, 2. Wojciech Sieradzki, 3. Adam Pydyn, 4. Marcin Łączyński, 5. Maciej Sieradzki, 6. Stefan Żochowski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x