Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dużo za szybko i bez prawa jazdy. Naszego ziomka zatrzymała grupa Speed


fot. ilustracyjne

Policjanci ciechanowskiej grupy Speed zatrzymali 35 – latka, który przekroczył dozwoloną prędkość oraz kierował samochodem bez uprawnień.

W miniony wtorek policjanci z ciechanowskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Kontrola drogowa miała miejsce w miejscowości Gogole  na drodze krajowej nr 60. 35-letni mieszkaniec powiatu mławskiego poruszał się pojazdem marki Skoda z prędkością 108 km/h. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h.  W trakcie kontroli drogowej okazało się, że kierował on pojazdem bez wymaganych uprawnień. Za swój wyczyn został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianin
Gość
Mławianin

Powinno być prawo pozwalające na zabranie mu tego pojazdu, niezależnie czy był jego czy nie.

prawo jazdy:)
Gość
prawo jazdy:)

dobrze że nie miał prawa jazdy bo by mu zabrali…

XWERY
Gość
XWERY

Nie miał prawka bo ma taki sam ptasi móżdżek jak ty, pisząc taki komentarz, a do tego trzeba w twoim przypadku, mieć naprawdę sieczkę we łbie aby pisać takie posty.,pochwalające takie zdarzenie.