Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja „Smog” – w Mławie skontrolowali 55 aut


Wczoraj policjanci z Mławy przeprowadzili działania o nazwie „Smog”. Celem działań było wyeliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie szczególnie z nadmierną emisją spalin.


W dniu 9 października na terenie całego kraju i również na terenie pow. mławskiego, od wczesnych godzin rannych policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Smog”. Stróże prawa sprawdzali czy kontrolowane przez nich pojazdy, nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. Reagowali również na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu drogowego aut niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności. W trakcie działań policjanci skontrolowali 55 aut. Zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych – przyczyną była nadmierna emisja spalin.

Prowadzone działania miały również charakter edukacyjny. Policjanci przypominali kierującym, że dający się we znaki smog, to nie tylko „zasługa” kominów fabryk i słabej jakości paliwa opałowego domów jednorodzinnych ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin.

żródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KOLEJARZ
KOLEJARZ
2 lata temu

Niech DYREKCJA KOLEJI ODPOWIE DLACZEGO POBIERA OPLATY ZA KORYZSTANIE z KIBELKA NA DWORCU KOLEJOWYM W MLAWIE.

PASAŻER
PASAŻER
2 lata temu

Niedługo za czekanie na pociąg będziemy płacić pieniądze czas.skończyć z patologią’

zbulwersowana
zbulwersowana
2 lata temu

Kiedy się skończą opłaty za poobieranie moim zdaniem niesłusznej opłaty za toaletę na dworcu kolejowym w MŁAWIE na dworcu Gdańskim niema opłaty a MŁAWA to co Paryż?CO NA TO IZBA SKARBOWA?GDZIE PODATEK?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x