Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tylko jeden chętny w konkursie na zastępcę dyrektora SP ZOZ


Mławski szpital szuka zastępcy dyrektora do spraw medycznych. W tym celu ogłosił otwarty konkurs, do którego zgodnie z przepisami mogą przystąpić tylko osoby z tytułem lekarza. W określonym w ogłoszeniu konkursowym terminie (30 września) wpłynęła tylko jedna oferta.


Kandydaci ubiegający się o stanowisko objęte konkursem muszą spełniać wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami a więc posiadać tytuł zawodowy lekarza, tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie medycyny oraz co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie.

Aby jednak postępowanie konkursowe było ważne powinny wpłynąć co najmniej dwie oferty.

– W terminie wpłynęła tylko jedna oferta. Najprawdopodobniej postępowanie konkursowe powtórzymy – mówi dyrektor szpitala Waldemar Rybak.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x