Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w domu jednorodzinnym przy Kopernika


fot. ilustracyjne

Trzy zastępy straży wyruszyły do zgłoszenia o pożarze w domu jednorodzinnym przy ulicy Kopernika.

Jak się okazało w pomieszczeniu na piętrze budynku zapaliły się ubrania. Nikt z mieszkańców nie został poszkodowany, strażacy szybko pożar zlokalizowali i ugasili.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
EMERYT
Gość
EMERYT

Pociągi opóżnione korzystanie z toalety powinno być darmowe.Kto to tak zarządził i gdzie idzie i do kogo kasa nieopodatkowana ?

pasażer
Gość
pasażer

kasa bez podatku bez ZUS ja też bym tak chciał.

urolog
Gość
urolog

Tematem płatnych łazienek powinna się zająć IZBA SKARBOWA. Czekamy na reakcję.

zdziwiony
Gość
zdziwiony

Za toaletę na dworcu kolejowym na Wólce trzeba płacić kto to wymyślił w Warszawie na Gdańskim toaleta jest darmo proszę mi to wyjaśnić co się dzieje z pieniędzmi ?CZY SĄ OPODATKOWANE?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W Ciechanowie też chyba płatne jest wc na PKP