Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Początek Płetwala. Bez medalu, ale z rekordami


Reprezentanci Płetwala Mława wchodzą powoli w nowy sezon. Na inaugurację wybrali się do Gdyni, gdzie uczestniczyli w otwartych zawodach o puchar prezydenta tego portowego miasta. Swoje umiejętności zademonstrowało siedmioro zawodników naszego klubu.


W ekipie, którą zabrał trener Tomasz Szczepański, przeważały dziewczęta. Chłopców było tylko dwóch, ale obaj pokazali się z dobrej strony. Patryk Kaliszewski przebił się do pierwszej dziesiątki na 50 metrów stylem grzbietowym, a Mieszko Sadza pobił rekord życiowy na 50 metrów stylem dowolnym o ponad półtorej sekundy.

Nie próżnowały także dziewczęta, choć żadnej nie udało się przedrzeć na podium. Najbliżej strefy medalowej była Zuzanna Deręgowska. Na pięćdziesiąt metrów grzbietem wypływała piąty czas. Do brązowego krążka straciła niespełna pół sekundy. Na szóstej pozycji finiszowała Amelia Butryn (50 metrów stylem dowolnym), a na siódmej Susanna Gralewicz-Mendez (50 metrów  stylem dowolnym).

Dodatkowo dwukrotnie na dziewiątej pozycji finiszowała Kaja Kamińska. Okrasiła to dwoma rekordami życiowymi – na 50 metrów klasykiem i motylkiem.  „Życiówkę” na 100 metrów stylem zmiennym pobiła także Gabriela Rachuba.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x