Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa gra o Mławie. Zagraj na smartfonie!


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza wszystkich mławian na grę terenową „Mława moje miasto”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W ciągu dwóch godzin zabawy  możecie Państwo sprawdzić swoją wiedzę na temat historii naszego miasta. Możecie grać zespołowo bądź indywidualnie, z przyjaciółmi lub z członkami rodziny. Będzie to doskonała forma wspólnego spędzenia czasu. Wyniki znane są tylko uczestnikom – ocenia aplikacja.

Gra z aplikacją Actionbound umożliwia zabawę w dowolnym czasie.

Aby zagrać w tak przygotowanej grze terenowej potrzebujemy urządzenia mobilnego z dostępem do internetu (np. smartfon, tablet) z włączoną usługą lokalizacji i zainstalowaną aplikacją Actionbound oraz czytnikiem QR kodów. Są one dostępne w Google Play oraz w App Store.

Ostatni etap gry odbywa się w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Proszę sprawdzić godziny pracy wymienionych instytucji.

Życzymy miłej zabawy i maksymalnych wyników. Zobacz instrukcję poniżej!

Grę przygotowali: Ewa Katarzyna Luks, Włodzimierz Luks, Dorota Klimek – członkowie TMTTB.

źródło: TMTTB

INSTRUKCJA [pdf]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x