Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łoś winowajcą?


Na krajowej „siódemce” niedaleko skrzyżowania z Aleją Marszałkowską doszło do wypadku osobowej skody, której na jezdnię wtargnął łoś. Auto po zderzeniu zjechało na pobocze, a łoś oddalił się z miejsca wypadku. W zdarzeniu nikt nie został poważniej poszkodowany.

Na miejscu są strażacy, zabezpieczają miejsce zdarzenia. Wypadek nie spowodował utrudnień, ruch na „siódemce” odbywa się normalnie. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
....
Gość
....

Jak zwykle wina Łosia ….