Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek przy pracy w Wipaszu. Są ustalenia policji


Wypadek przy pracy w Wipaszu. 30-letni mężczyzna zatruł się środkami chemicznymi, według nieoficjalnych informacji mężczyzna napił się lub nawdychał żrącego środka chemicznego. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, ze względu na brak wolnej karetki pogotowia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Jak podaje oficer prasowy PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll poszkodowany jest przytomny i uskarża się na poparzenia gardła, strażacy podali mu tlen. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego z Działdowa, mężczyzna trafił do szpitala.

Aktualizacja 02.10.2019

Jak podaje mławska policja,  24 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, przebywając w szatni pracowniczej, z plastikowej butelki po napoju spożył nieznaną substancję w wyniku czego z objawami zatrucia został przewieziony do szpitala w Mławie. Trwają czynności policji.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x