Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Teraz zbiera się taaakie okazy!


Ostatnie opady deszczu i ciepłe noce sprawiły, że w lasach grzyby rosną jak głupie. Prawdziwki, koźlarze babki i koźlarze czerwone, podgrzybki, maślaki …do wyboru, do koloru. Nawet malownicze czerwone muchomory z nieskazitelnie białymi kropkami, jeśli ktoś lubi… popatrzeć.

W miniony weekend lasy naszego powiatu pełne były parkujących samochodów, a co za tym idzie grzybiarzy. Zbierane okazy muszą cieszyć oko, tak jak ten nadesłany przez czytelnika. Wystarczy takich kilka egzemplarzy, aby nasuszyć grzybków na całą zimę nawet dla dużej rodziny.

Dziękujemy też za fotografie wklejane pod niedzielnym postem o leśnym spacerze. Czytelnicy nadesłali ich w komentarzach całe mnóstwo, a jeszcze się pojawiają.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Darek
Gość
Darek

„grzyby rosną jak głupie” Brawo!! Poziom rodem z pod budki z piwem.

meluzyna
Gość
meluzyna

Darek, Tobie coś z ortografią nie idzie najlepiej. A Grzybek fantastyczny! Mnie nigdy nie udało się na taki okaz trafić. Gratuluję! 🙂

Erni
Gość
Erni

Fajne klapki

Żaba
Gość
Żaba

Erni, chłopiec ze zdjęcia to Ksawery, nie znasz go, a ja tak. Może nie ma markowych butów wartych kilkaset złotych w których pozowałby do lanserskich zdjęć ( moje dzieci też takowych butów nie mają i są szczęśliwe), ale wiesz co… zna się na grzybach i zbiera świetne okazy. Pogratuluj dziecku – ot tak po prostu.

Norbii
Gość
Norbii

Gratulacje Ksawery

Kapelusznik
Gość
Kapelusznik

Piękny grzyb!!