Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Teraz zbiera się taaakie okazy!


Ostatnie opady deszczu i ciepłe noce sprawiły, że w lasach grzyby rosną jak głupie. Prawdziwki, koźlarze babki i koźlarze czerwone, podgrzybki, maślaki …do wyboru, do koloru. Nawet malownicze czerwone muchomory z nieskazitelnie białymi kropkami, jeśli ktoś lubi… popatrzeć.


W miniony weekend lasy naszego powiatu pełne były parkujących samochodów, a co za tym idzie grzybiarzy. Zbierane okazy muszą cieszyć oko, tak jak ten nadesłany przez czytelnika. Wystarczy takich kilka egzemplarzy, aby nasuszyć grzybków na całą zimę nawet dla dużej rodziny.

Dziękujemy też za fotografie wklejane pod niedzielnym postem o leśnym spacerze. Czytelnicy nadesłali ich w komentarzach całe mnóstwo, a jeszcze się pojawiają.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 lata temu

„grzyby rosną jak głupie” Brawo!! Poziom rodem z pod budki z piwem.

meluzyna
meluzyna
2 lata temu
Reply to  Darek

Darek, Tobie coś z ortografią nie idzie najlepiej. A Grzybek fantastyczny! Mnie nigdy nie udało się na taki okaz trafić. Gratuluję! 🙂

Erni
Erni
2 lata temu

Fajne klapki

Żaba
Żaba
2 lata temu
Reply to  Erni

Erni, chłopiec ze zdjęcia to Ksawery, nie znasz go, a ja tak. Może nie ma markowych butów wartych kilkaset złotych w których pozowałby do lanserskich zdjęć ( moje dzieci też takowych butów nie mają i są szczęśliwe), ale wiesz co… zna się na grzybach i zbiera świetne okazy. Pogratuluj dziecku – ot tak po prostu.

Norbii
Norbii
2 lata temu

Gratulacje Ksawery

Kapelusznik
Kapelusznik
2 lata temu

Piękny grzyb!!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x