Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Telefon LG znaleziony na Długiej


Mławscy policjanci, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki LG, koloru czarnego. Przedmiot znaleziono w Mławie, na ul. Długiej, w okolicach klubu „Fitness”.

Policja apeluje do osoby, które rozpoznała na zdjęciu należący do niej utracony przedmiot, tj. telefon komórkowy, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel.  23/654 72 13  lub tel. kom. 519 035 285.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mario Bros
Gość
Mario Bros

A ja tam widzę logo Apple :}

Mr. Lufka
Gość
Mr. Lufka

U G….. ki fajny fitness jest

Ktoś
Gość
Ktoś

A co my mamy za fitness w okolicach długiej. Ciekawe