Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Monitoring działa i jest skuteczny


System monitoringu miasta jest skuteczny i pomaga w działaniach policji. Potwierdza to zdarzenie z Ciechanowa, gdzie nieodpowiedzialne zachowanie młodych mężczyzn zostało zauważone przez operatora monitoringu miejskiego. Jeden z nastolatków z został ukarany mandatem za spożywanie alkoholu wbrew zakazowi, a kolejny odpowie za wykroczenie w ruchu drogowym.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W niedzielę tuż przed północą ciechanowscy policjanci otrzymali informację,  że ul. Pułtuską idzie trzech mężczyzn, z których jeden rzucił przedmiot przypominający karton wprost pod nadjeżdżający pojazd. Nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny mogło doprowadzić do zagrożenia bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażerów tego pojazdu. Ponadto policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia zauważyli jak dwóch ze wskazanych przez operatora monitoringu mężczyzn spożywało alkohol wbrew zakazowi. 19-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego został już ukarany mandatem karnym natomiast wobec drugiego z nastolatków zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adi
Adi
1 rok temu

W Mławie operator monitoringu widzą co chcą kamera v/v ul. Wójtostwo od ul. Żwirki po prawej stronie stoi znak zakazu parkowania tam ciągle parkują samochody druga sprawa tej samej ulicy jest jedno kierunkowa do ul. Ks. P. Skargi a wciąż od ul.Dudzińskiego jadą do ul. Żwirki pod prąd.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x