Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie ciężarówki z osobowym za  Dębskiem


Trudne warunki na drodze. To kolejny w dniu dzisiejszym wypadek ciężarówki z samochodem osobowym. Doszło do niego na drodze pomiędzy Dębskiem a Wolą Dębską. Oba pojazdy zderzyły się czołowo i są poważnie uszkodzone. Ciężarówka stoi na drodze, a siła uderzenia zepchnęła osobówkę do rowu. Kierowcom na szczęście nic się nie stało, obaj również byli trzeźwi. Droga jest przejezdna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Elka
Gość
Elka

Jak zawsze śpieszno

czytelnik
Gość
czytelnik

o tym samym pomyślałem. Tam się wszystkim spieszy. Tyle już było wypadków śmiertelnych na tej drodze ale nadal trzeba pędzić na złamanie karku.