Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nielegalna wytwórnia paszy w Szydłowie zlikwidowana


fot. ilustracyjne


W ubiegłym tygodniu Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna ujawniła i zlikwidowała nielegalną wytwórnię pasz zlokalizowaną w Szydłowie. Wytwarzano tam paszę dla bydła, trzody chlewnej i drobiu. Ponad 4,5 tony zarekwirowanej paszy trafiło do utylizacji, a osoby prowadzące tę działalność czekają konsekwencje. To pierwszy ujawniony taki przypadek od 10 lat.

–  Do ujawnienia nielegalnej produkcji paszy doszło poprzez działania PIW. Pasza została zutylizowana. Obecnie trwa jeszcze postępowanie w zakresie nałożenia kary. Jej forma zależy od dalszych wyjaśnień. Może to być forma kary pieniężnej, ale również w przypadku uznania za przestępstwo – odpowiedzialność karna – informuje lek. wet. Czarosław Trochimiuk  z PIW w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
2 lata temu

A w którym miejscu w Szydłowie

Beka
Beka
2 lata temu

E tam… Jak są reklamy tych to już nie jest prawda

sławomir
sławomir
2 lata temu

@Anonimowo PRZESTĘPSTWEM jest cokolwiek co Państwo zwłaszcza w niezwykle korzystnym stosunku nakładu pracy do zysków np. z Narodowego ALKOHOLIZMU… uznaje za PRZESTEPSTWO oczywiście jest ogromne wsparcie Państwa tegoż w zwalczaniu alkoholizmu za pomocą kolejnej kiełbaski wyborczej jak to jedna setna PROMILLA zysków Państwo przeznacza na walkę z nielegalnym przestępczym procederem dzięki czemu alkoholicy pijom se co popadnie ale to kolejna grupa zawodowa BYZNES medyczny und farmaceutyczny który płaci podatki się bogaci i wracając do tej nieszczęsnej paszy NALEZY ROZUMIEĆ iż to była NIELEGALNA wytwórnia ( NIELEGALNEJ ) paszy… cel uświęca sirodki…. znaczy się IM ABRDZIEJ ciemny lud tym łatwiej kogoś wskazanego nazwać heretykiem PRZESTĘPCĄ zbrodniarzem by inni powiesili go na drzewie lub jako kukłę spalili na stosie..

franciszek
franciszek
2 lata temu

@Anonimowo PRZESTĘPSTWEM jest cokolwiek co Państwo zwłaszcza w niezwykle korzystnym stosunku nakładu pracy do zysków np. z Narodowego ALKOHOLIZMU… uznaje za PRZESTEPSTWO oczywiście jest ogromne wsparcie Państwa tegoż w zwalczaniu alkoholizmu za pomocą kolejnej kiełbaski wyborczej jak to jedna setna PROMILLA zysków Państwo przeznacza na walkę z nielegalnym przestępczym procederem dzięki czemu alkoholicy pijom se co popadnie ale to kolejna grupa zawodowa BYZNES medyczny und farmaceutyczny który płaci podatki się bogaci i wracając do tej nieszczęsnej paszy NALEZY ROZUMIEĆ iż to była NIELEGALNA wytwórnia ( NIELEGALNEJ ) paszy… cel uświęca sirodki…. znaczy się IM ABRDZIEJ ciemny lud tym łatwiej kogoś wskazanego nazwać heretykiem PRZESTĘPCĄ zbrodniarzem by inni powiesili go na drzewie lub jako kukłę spalili na stosie…

HD
HD
2 lata temu

Obrzydliwe państwo, już nie Polska tylko Żydolska

niedoinformowana
niedoinformowana
2 lata temu

A gdzie mój komentarz, kogoś zabolało?

niedoinformowana
niedoinformowana
2 lata temu

Jeżeli pasza była dobra jakościowo to dlaczego ją utylizowano,można było ją wykorzystać.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

bo to jest PRZESTĘPSTWO….niezależnie czy dobra czy zła….niemożliwe jest ,żeby wójt o tym nie wiedział -wydając ZEZWOLENIE ..???

nomnom
nomnom
2 lata temu

Jeśli nie dzielisz się zyskiem z państwem, to znaczy że trzeba ją zutylizować

spidy
spidy
2 lata temu
Reply to  nomnom

Znaczy się ZMARNOWAC?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x