Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Mieszkanka gminy Strzegowo okradziona w Warszawie


fot. ilustracyjne


Portfel z pieniędzmi w kwocie około trzystu złotych straciła mieszkanka gminy Strzegowo, która wybrała się na zakupy do warszawskiej galerii. Poszkodowana w minioną niedzielę zgłosiła kradzież dyżurnemu KPP w Mławie.

Według pokrzywdzonej  do kradzieży doszło w niedzielę na terenie galerii przy ulicy Annopol  w Warszawie. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością, mieszkanka gminy Strzegowo straty oszacowała na 300 zł.

 źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

Chciała kupić sznurowadla

Lolo
Gość
Lolo

W Warszawie okradziona a w Mławie zgłosiła kradzież no jaja szok…

amin
Gość
amin

Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak łatwo paść ofiarą złodziei. Kiedyś obok koleżanki w tramwaju stanęła elegancko ubrana pani, był ścisk. Po wyjściu z tramwaju okazało się, że ma przecięte dno w torbie i brak portfela. Dla jednego 300 zł to nic, dla drugiego dużo. Zastanówcie się, często dokonując zakupy w sklepie wybieramy coś, bo jest w promocji tańsze o przykładowe 2 zł. Karać złodziei.

gosc
Gość
gosc

z 300 zl pojechala na zakupy do stolicy. No brawo ty…..

h13
Gość
h13

Serio? Nie mamy już o czym pisać..?