Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bo wszystkie Pierwszaki to jedna rodzina!


Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień – 26 września 2019 roku. To dzień pikniku integracyjnego w Krajewie. Na piknik pojechały  klasy Ia, Ib i Ic.  Pogoda dopisała i ruszyliśmy  w drogę. Wszystkie dzieci znały zasady bezpiecznego zachowania się w autokarze i właściwego zachowania w lesie.


Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Nie było  czasu na nudę. Pod czujnym okiem i przy pomocy animatorów z MOSiRu nasze spotkanie rozpoczęliśmy rozgrzewką, aby przygotować ciało do ćwiczeń. Potem ruszyliśmy do rozgrywania  konkurencji sportowych. Był doping i prawdziwa rywalizacja sportowa.

Zadowoleni i uśmiechnięci ruszyliśmy z panią leśnik na spacer po lesie, ścieżką edukacyjną. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o roślinach i zwierzętach. Dotykały, oglądały różne okazy przyrodnicze. Teraz każde z dzieci wie, że las jest domem zwierząt. My jesteśmy tylko gośćmi w lesie i musimy zachować się odpowiednio.

Gdy wróciliśmy do leśniczówki, czekały na nas upieczone, pyszne kiełbaski. Z przyjemnością zjedliśmy posiłek pod wiatą. Były żarty i dużo śmiechu. A potem zabawy i pląsy. Przy ognisku nie mogło zabraknąć piosenki „Płonie ognisko” i puszczonej „iskry” w krąg.

Uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do szkoły. To był bardzo udany wyjazd!

Źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x